Provozujte vlastní český minipivovar

Výroba


Máme nové webové stránky. Přejděte na :

Výroba zařízení pro pivovary a cidérky


Výrobní program

Vyrábíme a dodáváme komponenty, výrobní bloky pro pivovarskou výrobu, příslušenství pro pivovary a minipivovary i komplety minipivovarů  a pivovarů.

I. LINKY PRO VÝROBU PIVA

II. LINKY PRO VÝROBU NÁPOJE CIDER

III.  TECHNICKÉ VYBAVENÍ PIVOVARŮ a CIDÉREK

 

Technologie

Naše pivovary a minipivovary BREWORX  vybavujeme nejmodernější i tradiční technologií pro efektivní výrobu kvalitního piva. Hlavní komponenty pivovarů jsou naší vlastní výroby, speciální a doplňková zařízení jsou převážně českého původu od vybraných a spolehlivých subdodavatelů.

Materiál

Velký důraz klademe na původ nerezového materiálu, z něhož je vyrobena většina hlavních částí pivovarů. Používáme zásadně nerezavějící potravinářskou ocel evropského původu, nikoli levnou ocel nezaručené kvality nakupovanou mimo Evropskou unii.

Kvalita zpracování

U všech námi vyráběných komponentů pivovarů (varny, kvasné kádě, kvasné tanky, ležácké tanky, přetlačné tanky, CIP stanice, kvasničárny … ) klademe značný důraz na kvalitu zpracování. Díky našim dlouholetým zkušenostem z dodávek zařízení pro farmaceutický průmysl, kde jsou nejpřísnější normy na kvalitu, dodržujeme u výroby pivovarských technologií prakticky stejné postupy, na jaké jsme zvyklí u zařízení pro výrobu léčiv. Například důsledně dodržujeme zásadu jednoho druhu materiálu v dílně – pro čistotu svarů je nezbytné, aby se ve stejném prostoru neopracovávala nerezová ocel společně s běžnou ocelí anebo jinými kovy.

shares