Provozujte vlastní český minipivovar

Stavebnicové minipivovary MODULO


 

Stavebnicové modulární minipivovary MODULO

(NOVINKA : Jednoduché stavebnicové restaurační minipivovary)
Speciální řada minipivovarů, cílená na zákazníky, u nichž je základním požadavkem co nejjednodušší realizace minipivovaru.

brewhouse-modulo-classic-250-01 BWX-FUIC-CHP1C-4x500CCT-1000x550

Stavebnicové minipivovary
Minipivovary BREWORX MODULO, produkované konsorciem Czech Mini Breweries jsou vyrobeny moderními postupy z kvalitní potravinářské oceli výhradně evropského původu. Umožňují výrobu tradičního piva českého typu, ale také jakéhokoli jiného druhu světového piva dekokčním anebo infůzním způsobem.

Konstrukce umožňuje dále výrobu spodně I svrchně kvašených piv moderním způsobem kvašení a zrání piva ve speciálních uzavřených nádobách – cylindrokónických tancích.

Volbou a vhodnou kombinací surovin a výrobních postupů je možné vyrobit piva světlá, polotmavá, tmavá, pšeničná, piva typu stout, ale, pale ale, white beer a mnoho dalších piv podle českých I zahraničních receptur.

 Postavte si profi-pivovar sami : jednoduché modulární minipivovary pro každou restauraci …

Minipivovary BREWORX MODULO vynikají svým revolučním stavebnicovým řešením, které oproti minipivovarům jiných výrobců mají řadu výhod především pro začínající a budoucí pivovarníky.czech-brewmaster

 • Jednoduchá stavebnicová konstrukce – sestavit minipivovar zvládne každý hospodský
 • Nenáročné technické požadavky pro umístění minipivovaru – stačí volná část kuchyně
 • Lze začít s minimální konfigurací a postupně minipivovar dovybavovat a rozšiřovat
 • Zvládnutelná manipulace s komponenty – pojezdová kolečka a stavitelné nohy
 • Rychlé propojení komponentů speciálními hadicemi s rychlospojkami, anebo potrubím
 • Bezproblémová a rychlá montáž a uvedení do provozu svépomocí podle českého návodu
 • Úspora nákladů a času – instalace se obejde bez náročných projekčních a stavebních prací
 • Minipivovar není pevně spojen s konstrukcí budovy a má charakter sestavy spotřebičů
 • Snadné financování pomocí úvěru nebo leasingu technologie – nedotýká se práv třetích osob
 • Výrobu piva je možné započít do několika hodin od dodání technologie minipivovaru

 

Uvažujete již dlouho o provozování vlastního minipivovaru, ale odrazují Vás nepřekonatelné překážky nebo obavy z podnikatelského neúspěchu ?

 • Nemáte na minipivovar peníze ?
 • Nevíte, jestli se právě Vám minipivovar vyplatí ?
 • Nemáte pro minipivovar vhodné prostory ?
 • Nechcete řešit náročné stavební práce ?
 • Nedovolí vám majitel objektu rekonstrukci ?
 • Nechce Vám banka přidělit úvěr ?

 

Většinu těchto problémů řešíme minipivovarem Breworx Modulo !!

 

 

MODULÁRNÍ MINIPIVOVARY

Stavebnicový systém, zaručující snadnou a rychlou instalaci pivovaru zákazníkem. Výrobní kapacita pivovaru od 187 do 2250 hektolitrů piva za rok. Minipivovary MODULO vynikají revolučním modulárním řešením, které ve srovnání s minipivovary od jiných výrobců mají mnoho výhod pro začínající a budoucí provozovatele pivovaru. Snadná montáž bez specialistů, variabilita, jednoduše rozšiřitelná stavebnice.

MODULO CLASSIC MINIPIVOVARY

Minipivovary MODULO CLASSIC - modulární interiérové malé pivovary s klasickým českým designem a konstrukcí 2-nádobové varny. Konstrukční řešení varny a kvasných nádob umožňuje výrobu všech ve světě obvyklých druhů piva podle českých i zahraničních receptur, z tradičních surovin (obilný slad, chmel, voda a kvasnice) anebo z koncentrátů. Objem varných a kvasných nádob je optimální pro výrobu až dvou várek pivní mladiny za 24 hodin dekokčním postupem, anebo až tří várek piva infůzním způsobem. Pivovar je sestaven z několika různých modulů, jejichž instalaci zvládne sám zákazník bez týmu montážních specialistů. Moduly jsou propojeny speciálními hadicemi, je ale možné nahradit je i pevným potrubním propojením.

MODULO LITE-ME MINIPIVOVARY

Minipivovary MODULO LITE-ME - modulární interiérové malé pivovary s klasickým českým designem a zjednodušenou konstrukcí 2-nádobové varny. Konstrukční řešení varny a kvasných nádob umožňuje výrobu většiny ve světě obvyklých druhů piva podle českých i zahraničních receptur, pouze však ze sladových extraktů a mladinových koncentrátů. Objem varných a kvasných nádob je optimální pro výrobu až 3-4 várek pivní mladiny za 24 hodin. Pivovar je sestaven z několika různých modulů, jejichž instalaci zvládne sám zákazník bez týmu montážních specialistů. Moduly jsou propojeny speciálními hadicemi, je ale možné nahradit je i pevným potrubním propojením.
WordPress Responsive Table

 

 

Více o systému MODULO :

Pivo a cider


 

>> Chci nabídku na minipivovar BREWORX MODULO