Provozujte vlastní český minipivovar

O nás

Představení společnosti Czech brewery system s.r.o.

 

Opavská společnost Czech brewery system s.r.o. je výrobcem a prodejcem zařízení, určených pro profesionální výrobu piva nebo nápojů cider.

Společnost (před rokem 2017 pod názvem Czech minibreweries s.r.o.) od roku 2012 vyrobila  a dodala výrobní zařízení do desítek pivovarů a minipivovarů do zemí Evropské unie i do dalších států světa.

Našimi hlavními prioritami jsou :

  • Maximální kvalita
  • Poctivý přístup k řešení problémů zákazníka
  • Individuální řešení podle potřeb náročných zákazníků
  • Standardní prověřená řešení pro všechny bežné zákazníky

Budeme rádi, když se naším zákazníkem stanete také Vy.

Výroba minipivovarů Breworx a Mobbeer

 

CK tanky 4000 litrů Velká Británie

Varna pro sladový extrakt Breworx LiteMENáš projekční a realizační tým se podílel na výstavbě a modernizaci řady minipivovarů a cidédek v  celém světě.

Vyrábíme a prodáváme rovněž samostatné komponenty a zařízení pro minipivovary, jako jsou nerezové tanky, varny, zařízení pro plnění piva do obalů, výčepní zařízení a další. Naše technologie pro výrobu piva a jiných nápojů se používají na desítkách míst v České republice, v Rusku, Nizozemí, Chile, Francii, Norsku, Irsku, Velké Británii, Finsku, Malajsii, Korei, Japonsku a v řadě dalších zemí.

 

Naše reference :

(pro přechod na interaktivní verzi klikněte na mapu … )

České minipivovary - reference

Jestliže se Vám líbí tento článek, dejte mu prosím hlas kliknutím na tlačítko sociální sítě. Nechcete-li přijít o novinky a aktuality z oboru pivovarnictví, přidejte si do Vaší RSS čtečky RSS feed našeho webu.