Provozujte vlastní český minipivovar

Pivní tanky

Pivní tanky – nádoby pro výrobu piva a cideru


certificates-651x300

Vyrábíme všechny běžné i speciální druhy pivních tanků. Pivní tanky = netlakové a tlakové nádoby z potravinářské nerezivějící oceli (AISI 304 nebo AISI 316), určené pro výrobu piva, skladování piva a další manipulaci s pivem. Naše pivní tanky na žádost zákazníka vybavujeme standardní výbavou anebo doplňujeme výbavou speciální, například pro výrobu cideru anebo pro výrobu méně obvyklých druhů piva podle výrobních postupů, které nelze realizovat s obvyklou standardní výbavou pivních tanků.

Níže uvádíme přehledné schéma rozdělení pivních tanků, které jsou v naší nabídce, a jejich technický popis. U většiny pivních tanků jsou uvedené parametry a ceny standardně vyráběných nádob. Samozřejmostí je přizpůsobení výbavy, rozměrů, ceny a dalších parametrů pivních tanků individuálním požadavkům konkrétního zákazníka.

Přestože jsou naše tanky primárně optimalizované pro výrobu piva, vyrábíme je také v úpravách optimálních pro efektivní výrobu dalších nápojů – zejména vína, syceného vína a nápoje cider.

Pivní tanky

Pivní tanky – přehled vyráběných nádob a sestav pro výrobu piva a další manipulaci s pivem

pivni-tanky-rozdeleni-tabulka

 

Pivní tanky – navigace k produktovým stránkám

… po kliknutí na uvedené odkazy se zobrazí stránky s podrobným popisem a ceníky zvolených typů pivních tanků

shares