Provozujte vlastní český minipivovar

Navštivte nový web

Jste na starém neaktuálním webu. Přejděte na náš nový web : Czech Brewery System

Výroba minipivovarů a cidérek : technologie pro komerční výrobu i prodej piva a nápoje cider

Vyhledej optimální pivovar

Náš optimalizátor vám pomůže nalézt optimální model pivovaru pro váš podnikatelský plán. Zvolte požadovanou roční výrobní kapacitu a způsob ovládání pivovaru a optimalizátor vyhledá sestavy pivovarů, které vyhovují požadovaným parametrům.

Číst dále

Mikropivovary

Nejmenší pivovary zjednodušené konstrukce, které jsou určené převážně pro malé i středně velké restaurace a pro domácí výrobce piva, pro které je plná funkčnost za co nejnižší pořizovací cenu hlavním kritériem výběru technologie i za cenu nižšího komfortu její obsluhy.

Číst dále

Stavebnicové minipivovary

Minipivovar MODULO si postavíte za pár hodin sami i v běžné restaurační kuchyni. Unikátní a levné stavebnicové řešení hadicemi pospojovaných modulů umožňuje postupné rozšiřování pivovaru bez velkých investic, bez projektování, montážního týmu a stavebních prací.

Číst dále

Restaurační minipivovary

Klasické restaurační pivovary řady BREWORX CLASSIC české výroby, vestavěné v pevných objektech, jsou osvědčeným výrobním zařízením, umožňujícím výrobu prakticky všech ve světě známých druhů piva. Stanou se středobodem Vaší restaurace.

Číst dále

Průmyslové minipivovary

Minipivovary v průmyslovém provedení, určené především pro středně velký objem výroby piva. Hlavní důraz je kladen na maximální funkčnost a efektivitu výroby, bezpečnost obsluhy a ekonomiku provozu, díky čemuž úspěšně konkurují velkým pivovarům.

Číst dále

Cidérky – výroba nápoje CIDER

Profesionální výrobní linky pro výrobu nízkoalkoholického ovocného nápoje CIDER. Výrobní zařízení v podobě stavebnice pro začínající výrobce cideru i profesionální automatizované výrobní linky. Kombinované linky cidérka-pivovar pro efektivní výrobu piva i cideru.

Číst dále

Sladino-koncentrátové pivovary

Speciálním zjednodušené minipivovary Lite ME, konstruované pro výrobu piva ze sladového výtažku, vody a chmele. Malé nároky na obsluhu varného procesu, úspory pracovního času, spotřebovaného tepla i surovin. Vhodné pro začátečníky.

Číst dále

Vybavení pivovarů a cidérek

Výroba a prodej typizovaných i speciálních komponentů pro pivovary, minipivovary, cidérky výrobu a distribuci piva a cideru. Varny, kvasné kádě, ležácké, kvasné a přetlačné tanky, CK tanky, chlazení, mačkadla sladu, kvasničárny, CIP stanice atd.

Číst dále

TIP: Kompaktní kvasné jednotky

Kompaktní kvasné a zrací jednotky s integrovaným chlazením pro vzorkovou výrobu nových druhů alkoholických nápojů podle dosud neprověřených receptur, nebo pro rychlé a snadné rozšíření výrobní kapacity  pivovarů a cidérek.

Číst dále

TIP: Snížení výtrat piva v CK tancích

Seřiditelná armatura VARIO-CKT pro přesnou separaci kvasnic od produktu – piva, cideru, vína. Používání seřiditelné trubky dovoluje přesně nastavit výšku sání produktu nad aktuální hladinou kvasnic a zamezit tak ztrátám v tancích.

Číst dále

TIP: Mobilní sanitační stanice

Mobilní sanitační stanice (CIP) slouží k dokonalému vyčištění a sanitaci veškerého strojního zařízení a potrubních systémů minipivovaru nebo cidérce, které přicházejí do styku s vyráběným nápojem a jeho meziprodukty.

Číst dále

TIP: Široký sortiment plniček lahví

Široký sortiment zařízení pro izobarické plnění produktů do lahví v ochranné atmosféře CO2. Jednoduché ruční plničky, poloautomatické i výkonné automatické myčky, plničky, víčkovačky a etiketovačky lahví.

Číst dále

Tip: Zařízení pro regeneraci kvasnic

Vyrábíme zařízení pro regeneraci a bezpečné skladování kvasnic pro pivovary, vinařství a výrobce cideru – kvasničárny. Speciální tanky s automaticky udržovanou teplotou, vybavené pro snadné dávkování do a zpět z kvasných tanků.

Číst dále

Tip: Tanky pro výrobu nápojů

Vyrábíme tlakové a netlakové nádoby z potravinářské oceli, plně vybavené pro profesionální výrobu nápojů – piva, vína, cideru, limonád, sycených minerálek apod. Kvasné nádoby, cylindrokónické tanky, ležácké tanky, stáčecí tanky, spilky a další.

Číst dále

Tip: Sycení nápojů a mladiny

Nabízíme komplexní sortiment syticích svíček a elektronických zařízení pro přesné dávkování technických plynů do nápojů. Syticí svíčky pro provzdušňování mladiny, syticí trysky a kontrolery pro karbonizaci a nitrogenizaci nápojů.

Číst dále

Tip: Kompaktní myčky-plničky kegů

Nabízíme kompaktní zařízení pro vymývání kegů a plnění sycených nápojů do kegů i petainerů, od jednoduchých manuálně obsluhované myček-plniček kegů až po výkonné automatické linky s výkonem až 120 kegů/h.

Číst dále