Provozujte vlastní český minipivovar

Služby

SLUŽBY SOUVISEJÍCÍ S VÝROBOU MINIPIVOVARŮ

 

V souvislosti s výrobou minipivovarů poskytujeme zákazníkům ucelený sortiment podpůrných služeb :

Základní konzultace pivovaru s odborníkem I. Základní konzultace a analýza – první krok k vašemu pivovaru / cidérce

Prvním krokem k realizaci Vašeho projektu by měla být odborná konzultace, jejímž výsledkem bude zhodnocení Vašeho záměru odborníkem, zpracování ekonomického modelu projektu, zpracování nabídky na optimálně navržené výrobní zařízení a grafický návrh jeho prostorového umístění do Vašeho objektu.

 

Projektování pivovarů

II. Projektování a inženýring pivovarů

Poskytujeme designové, inženýrské a projekční práce pro pivovary, analýzy a finanční plánování budoucího ekonomického vývoje pivovarů, finanční analýzy, příprava výrobní a provozní dokumentace pivovarů.

 

Montáže pivovarůIII.  Montáže pivovarů

Poskytujeme službu smontování pivovaru u zákazníka našimi montážními pracovníky. Všechny komponenty vyrobeného pivovaru dopravíme na místo určení, kde je následně smontuje montážní tým.

 

Montáže pivovarůIV. Šéfmontáže pivovarů

Smontování pivovaru u zákazníka cizími pracovníky vedenými naším vedoucím prací. Výhodné řešení u vzdálených zakázek, kdy je pro zákazníka cena práce místního montážního týmu výrazně levnější, než cena práce našeho montážního týmu. Zajistíme kvalitní smontování pivovaru pod vedením našeho odborníka.

 

Rekonstrukce pivovarůV. Rekonstrukce a modernizace pivovarů

Provedeme analýzu stávajícího stavu pivovaru a vypracování návrhů na efektivní zavedení moderních technologií a postupů. Cílem je zvýšení produktivity výroby piva a zavedení moderních standardů výroby a řízení provozu.

 

brew-coaching-02-217x100VI. Odborná pomoc s rozjezdem nového pivovaru

Pomůžeme Vám s nutnou legislativou, přípravou provozní dokumentace, se zaučením obsluhy vašeho nového pivovaru. Připravíme HCCAP dokument, hygienické předpisy, bezpečnostní předpisy, pracovní postupy, realizaci a přihlášení celního skladu a přípravu šablon pro související povinné statistiky a výkazy. Nasmlouváme Vám dodavatele surovin a odběratele odpadních produktů.

 

Koučing obsluhy pivovarůVII. Výuka teorie a praxe výroby piva a obsluhy pivovarů

Zajišťujeme výuku pivovarských dovedností a konzultační služby pro budoucí a stávající provozovatele pivovarů. Součástí našich služeb je také pronájem českého sládka , tj. rozjíždění nových pivovarských provozů pod vedením kvalifikovaného a zkušeného českého sládka. Doporučujeme využít tuto užitečnou službu u všech nově realizovaných pivovarských provozů.

 


cider-003-217x100VIII. Výuka teorie a praxe výroby cideru a obsluhy cidérky

Zajišťujeme výuku teoretických znalostí a praktických dovedností pro výrobu cideru a konzultační služby pro budoucí a stávající provozovatele cidérek. Součástí našich služeb je také pronájem cidermakera , tj. rozjíždění nových provozů pod vedením kvalifikovaného a zkušeného odborníka. Doporučujeme využít tuto užitečnou službu u všech nově realizovaných cidérek.

 

Příprava receptur pro výrobu pivaIX. Příprava a implementace receptur pro konkrétní pivovar

Nabízíme přípravu receptur pro výrobu nápojů v konkrétním pivovaru nebo minipivovaru. Základní a rozšířený sortiment pivních nápojů. Výpočet přesného dávkování vody, chmele a sladu, výpočet časových a teplotních charakteristik, implementace receptur do programového vybavení varny a systému řízeného kvašení. Doporučujeme využít tuto užitečnou službu u všech nově realizovaných pivovarských provozů.

 

Služba garanční servis pro pivovaryX. Garanční servis pro pivovary

Provozovatel pivovaru musí k výrobě piva a nápojů na bázi piva splnit podmínky Živnostenského zákona, v němž je tato činnost  definována jako řemeslná živnost pivovarnictví a sladovnictví. Náš sládek s kvalifikací a praxí v oboru  pivovarnictví a sladovnictví se může stát zodpovědným zástupcem pro fyzickou osobu nebo organizaci, která má v úmyslu provozovat pivovar.

 

Suroviny pro výrobu pivaXI. Dodávky surovin pro výrobu piva

Zajišťujeme bezpečné a pravidelné dodávky surovin pro výrobu nejen českého piva provozovatelům pivovarů po celém světě – obilného sladu, chmele, pivovarských kvasnic, koncentrátů. Důležitým předpokladem pro výrobu dobrého a chutného piva zvoleného typu jsou odpovídající kvalitní suroviny. Není možné vyrobit pivo určité značky, chutnající stejně jako v zemi jeho původu, z jiných surovin, než které se v místě jeho tradiční výroby používají.

 

service-brewhouse-modernisationXII. Modernizace a rekonstrukce pivovarských varen

Nabízíme službu modernizace a rozšíření možností infúzních varen pro dekokční způsob výroby piva. Implementace systémů měření, regulace a automatizace do varného procesu mladiny. Moderní systémy power managementu pro šetření energií, lidskou prací a surovinami. Výroba a přidávání nádob a komponentů k současným varnám : rmutovací a mladinové kotle, vystírací, scezovací, vířivé kádě, zásobníky a výrobníky horké vody, systémy chlazení mladiny …