Provozujte vlastní český minipivovar

CENÍK : Komplety mikropivovarů a minipivovarů

Ceník typizovaných sestav (kompletů) mikropivovarů a minipivovarů

 

MINIPIVOVARY - KOMPLETNÍ SESTAVY PRO VÝROBU PIVA

MIKROPIVOVARY

Nízká cena, jednoduchý design. Výrobní kapacita od 38 do 1500 hektolitrů piva za rok. Mikropivovary (v zahraničí nazývané také nanopivovary) jsou kategorií malých pivovarů, u nichž je hlavním kritériem co nejnižší možná cena, rychlá snadná instalace a jednoduchá konstrukce. Naproti tomu mají nižší komfort obsluhy ve srovnání s vyššími třídami malých pivovarů. Mikropivovary jsou výborným řešením pro začínající pivovarníky a malé restaurace, které chtějí vyrábět pivo v malých objemech. Výrobní cena litru piva je vysoká, zahrneme-li do ní pracovní náklady s ohledem na vyrobené množství piva.

BREWMASTER MIKROPIVOVARY

Malé minipivovary, vybavené poloprofesionální varnou Brewmaster BM-50, BM-200 nebo BM-500 pro domácí nebo restaurační výrobu piva pro začínající pivovarníky a nejmenší komerční minipivovary. Zjednodušené nebo plnohodnotné kvasné a zrací cylindrokónické tanky s automatickým systémem řízení teplot a chlazením s využitím plášťových duplikátorů.

RESTAURAČNÍ MINIPIVOVARY

Tradiční český design, kompaktní varna, profesionální zařízení pro výrobu piva. Výrobní kapacita pivovaru od 112 do 12 000 hektolitrů piva za rok. Minipivovary tradičního českého designu BREWORX CLASSIC a BREWORX LITE-ME, vyrobené v České republice. Určené pro vestavbu do objektů, profesionální vybavení pro efektivní výrobu piva ve středních objemech. Ideální řešení pro zvýšení popularity střední a větší restaurace ve spojení s kouzlem konzumace domácího piva, vyráběného před zraky hostů na designově i funkčně hodnotném zařízení.

BREWORX CLASSIC MINIPIVOVARY

Minipivovary BREWORX CLASSIC - interiérové malé restaurační pivovary s tradičním českým designem a profesionálním vybavením. Typickým prvkem minipivovaru je dvounádobová varna v luxusním designu s povrchem z leštěné nerezi nebo mědi. Konstrukce pivovaru umožňuje efektivní výrobu všech známých druhů piva podle českých i zahraničních receptur, infůzním i dekokčním způsobem vaření mladiny, s využitím svrchního nebo spodního kvašení. Maximální denní produkce piva jsou 2 dávky za 24 hodin - dle objemu varny celkem 150 až 6000 litrů piva denně. Kompaktní dvounádobová varna - vystírací + rmutovací + mladinová pánev + scezovací káď + vířivá káď + obslužná plošina + laboratorní výbava. Kvasné a zrací cylindrokónické tanky anebo otevřené kvasné kádě v kombinaci s ležáckými tanky, přetlačné tanky , chladicí a sanitační systém - to vše je obvykle již v základní výbavě pivovaru.

BREWORX LITE-ME MINIPIVOVARY

Minipivovary BREWORX LITE-ME - interiérové malé restaurační pivovary s tradičním českým designem obdobným jako BREWORX CLASSIC, ale se zjednodušenou varnou, jejíž konstrukce umožňuje výrobu piva pouze ze sladových a mladinových koncentrátů. Typickým prvkem minipivovaru je dvounádobová varna v luxusním designu s povrchem z leštěné nerezi nebo mědi. Konstrukce pivovaru umožňuje efektivní výrobu desítek druhů piva ze sladových výtažků a mladinových koncentrátů, s využitím svrchního nebo spodního kvašení. Maximální denní produkce piva jsou 3-4 dávky za 24 hodin - dle objemu varny celkem 150 až 4000 litrů piva denně. Kompaktní dvounádobová varna - rozmíchávací + mladinová pánev + vířivá káď + obslužná plošina + laboratorní výbava. Kvasné a zrací cylindrokónické tanky anebo otevřené kvasné kádě v kombinaci s ležáckými tanky, přetlačné tanky , chladicí a sanitační systém - to vše je obvykle již v základní výbavě pivovaru.

MODULÁRNÍ MINIPIVOVARY

Stavebnicový systém, zaručující snadnou a rychlou instalaci pivovaru zákazníkem. Výrobní kapacita pivovaru od 187 do 2250 hektolitrů piva za rok. Minipivovary MODULO vynikají revolučním modulárním řešením, které ve srovnání s minipivovary od jiných výrobců mají mnoho výhod pro začínající a budoucí provozovatele pivovaru. Snadná montáž bez specialistů, variabilita, jednoduše rozšiřitelná stavebnice.

MODULO CLASSIC MINIPIVOVARY

Minipivovary MODULO CLASSIC - modulární interiérové malé pivovary s klasickým českým designem a konstrukcí 2-nádobové varny. Konstrukční řešení varny a kvasných nádob umožňuje výrobu všech ve světě obvyklých druhů piva podle českých i zahraničních receptur, z tradičních surovin (obilný slad, chmel, voda a kvasnice) anebo z koncentrátů. Objem varných a kvasných nádob je optimální pro výrobu až dvou várek pivní mladiny za 24 hodin dekokčním postupem, anebo až tří várek piva infůzním způsobem. Pivovar je sestaven z několika různých modulů, jejichž instalaci zvládne sám zákazník bez týmu montážních specialistů. Moduly jsou propojeny speciálními hadicemi, je ale možné nahradit je i pevným potrubním propojením.

MODULO LITE-ME MINIPIVOVARY

Minipivovary MODULO LITE-ME - modulární interiérové malé pivovary s klasickým českým designem a zjednodušenou konstrukcí 2-nádobové varny. Konstrukční řešení varny a kvasných nádob umožňuje výrobu většiny ve světě obvyklých druhů piva podle českých i zahraničních receptur, pouze však ze sladových extraktů a mladinových koncentrátů. Objem varných a kvasných nádob je optimální pro výrobu až 3-4 várek pivní mladiny za 24 hodin. Pivovar je sestaven z několika různých modulů, jejichž instalaci zvládne sám zákazník bez týmu montážních specialistů. Moduly jsou propojeny speciálními hadicemi, je ale možné nahradit je i pevným potrubním propojením.

PRŮMYSLOVÉ MINIPIVOVARY

Účelový průmyslový design varny, vysoká efektivita výrobního procesu. Výrobní kapacita pivovaru od 750 až do 162 000 hektolitrů piva za rok. Minipivovary s průmyslovým designem jsou určené pro střední až vysoké objemy produkce piva. Hlavním znakem je maximální možná funkčnost a efektivita výroby, bezpečnost obsluhy a ekonomika provozu. Úspěšně konkurují menším průmyslovým velko-pivovarům.

BREWORX LITE-ECO MINIPIVOVARY

Minipivovar BREWORX LITE ECO je minipivovar z řady BREWORX LITE. Pivovar se vyznačuje zjednodušenou varnou, umožňující svojí konstrukcí výrobu piva ze sladinových koncentrátů, neboli sladových výtažků či extraktů (Malt Extract), ale také z mladinových koncentrátů (Wort Concentrate) a vody. Neumožňuje výrobu piva z tradičních surovin, tj. ze sladu, chmele a vody.

BREWORX COMPACT MINIPIVOVARY

Konstrukce třínádobové průmyslové varny BREWORX TRITANK umožňuje velmi efektivní výrobu prakticky všech známých druhů piva podle českých i zahraničních receptur, z tradičních surovin (slad, chmel, voda, kvasnice), s využitím infúzního nebo dekokčního postupu vaření mladiny. V případě potřeby je možné vyrábět pivo také ze sladových výtažků (stejně jako u varny Breworx Lite-ME). Ačkoli je minipivovar optimalizován pro výrobu ležáků plzeňského typu, je možné v něm stejně snadno vyrábět i piva svrchně kvašená.

BREWORX OPPIDUM MINIPIVOVARY

Minipivovar BREWORX OPPIDUM je "vlajková loď" našich průmyslových pivovarů. Šestinádobová varna speciální konstrukce umožňuje plně automatickou, souběžnou výrobu až čtyř várek mladiny najednou, což odpovídá denní produkci mladiny až 6-tinásobku objemu varny dekokční metodou (6000 - 18000 litrů mladiny za den), anebo až osminásobku objemu varny infůzní metodou (8000 - 24000 litrů mladiny za den). Je možná výroba spodně kvašeného piva plzeňského typu i piva svrchně kvašená.
WordPress Responsive Table