Provozujte vlastní český minipivovar

Technické parametry varny BREWORX LITE WC

Konstrukce varny BREWORX LITE WC

… umožňuje výrobu několika druhů piva v závislosti na typu používaného mladinového koncentrátu.  V současné době dodáváme mladinové koncentráty pro výrobu spodně kvašeného světlého ležáku českého typu  i speciální koncentráty pro výrobu piva pšeničného (např. v Německu známého jako Hefe Weizenbier), piva tmavého – dark , případně speciálně ochucené).

Objem denní produkce varny je až 12 várek za 24 hodin .

Standardně varny Breworx LiteWC vyrábíme pouze v nerezovém technologickém provedení – nepředpokládá se jejich umístění v prostoru restaurace.

Typickým znakem minipivovarů BREWORX LITE WC je jednonádobová varna, v níž je na společném rámu integrován mladinový mixer, chladič mladiny a ovládací panel. Varnu je možné dodat pouze v provedení nerez – technologický vzhled bez designových prvků.

Schéma varny BREWORX LITE WC

Schéma varny Breworx Lite WC

 

Dodávané velikosti varen BREWORX LITE WC

Minipivovary Breworx Lite WC dodáváme s varnou o objemu vyrážené mladiny 1,5 HL – 40 HL. Celková roční produkce (výstav) minipivovaru je pak dána varným plánem, počtem a typem kvasných a zracích nádob, počtem a typem servisních tanků, zvoleným sortimentem piva a dalšími parametry.

Rozměry varny Breworx Lite WC

Parametry varny Breworx Lite WC

Popis varny - mladinový mixer pivovaru Breworx Lite WC

 

Parametry mladinového mixeru varny Breworx Lite WC