Provozujte vlastní český minipivovar

Varny BREWORX MODULO Classic DMC

Pivovarské varny BREWORX MODULO Classic DMC

Varny stavebnice minipivovaru Breworx Modulo Classic, určené pro výrobu piva tradičním způsobem ze sladu, chmele, vody s pomocí pivovarských kvasnic.

Varna BREWORX MODULO Classic DMC (shodný vzhled pro velikosti 250 / 500 / 1000 litrů)

Jednoduchá interiérová varna z nerezové oceli, umožňující manuálně řízenou výrobu mladiny infuzním nebo dekokčním způsobem.
varna-breworx-modulo-500dmc

Model BREWORX MODULO Classic 250 DMC obsahuje 2 izolované nádoby :

  • Rmutovací-mladinová-vystírací pánev s přímým elektrickým ohřevem / po vyjmutí míchadla plní funkce vířivé kádě
  • Scezovací káď

Modely BREWORX MODULO Classic 500 -1000 DMC obsahují 3 izolované nádoby :

  • Rmutovací-mladinová-vystírací pánev s přímým elektrickým ohřevem
  • Scezovací káď
  • Vířivá káď (samostatná nádoba)

Součástí dodávky varny je také deskový výměník pro 1. stupeň chlazení mladiny (2. stupeň zajišťuje jednotka chlazení mladiny Modulo WCU nebo WCU-HWT).

Volitelně lze dodat varnu bez deskového výměníku, anebo s deskovými výměníky pro 1. a 2. stupeň chlazení mladiny, případně s deskovým výměníkem pro jednostupňové chlazení mladiny.

Popis řízení varného procesu :

Na digitálním displeji si sládek navolí potřebnou teplotu, která je snímána pomocí teplotní sondy, umístěné ve rmutovací pánvi. Po dosažení teploty se topení vypne, po ochladnutí o dva stupně se opět zapne. Pro navýšení teploty musí sládek opět navolit požadovanou teplotu. Dobu varného procesu a časové úseky si sládek hlídá sám. Řízení a snímání teploty, ovládání topení , čerpadel a míchadel pomocí frekvenčních měničů a osvětlení je na čelním ovladacím panelu elektrického rozvaděče, který je součástí varny, anebo může být volitelně umístěný odděleně (je nutné upřesnit v objednávce).

Varna BREWORX MODULO Classic DMC v sestavě minipivovaru MODULO

Napojení varny BREWORX MODULO Classic DMC na ostatní prvky minipivovaru MODULO je shodné s varnou PMC. Standardně se na minipivovar MODULO napojuje varna pomocí speciálních hadic, volitelně se mohou hadice nahradit pevným potrubním propojením.

Blokové schéma minipivovar Breworx Modulo - základní konfigurace

Přehled vyráběných varen Breworx Modulo Classic DMC – technické parametry a ceník :

Prosím, vyčkejte na načtení ceníku několik vteřin.