Provozujte vlastní český minipivovar

BFM-30 Plnička lahví manuální 30 lahví za hodinu

BFM-30 : Plnění piva do skleněných lahví na jednoduché plničce s výkonem až 30 lahví za hodinu

plnicka-sklenic-001 Jednoduchá plnička sestává z jednoho anebo několika zařízení pro plnění jednotlivých skleněných nebo PET lahví rychlostí až 2 litry za minutu.

Obsluha vybaluje prázdné lahve z obalu, nasazuje láhve na plnicí kohouty, spouští plnicí proceduru, plné láhve pak odebírá, víčkuje a ukládá do prodejních přenosek. Již použité skleněné láhve je potřeba před plněním dobře vymýt a vysanitovat. Nepoužité PET láhve se plní bez mytí ihned po vybalení z transportních obalů.

Všechny díly a spojovací prvky jsou vyrobeny z pochromované mosazi a nerez oceli. Je zvýšena odolnost opotřební daného systému a zaručena maximální provozní spolehlivost (při zajištění pravidelných čistících procedur).

Operační obsluha systémů BFM-30 se liší od konvenčního čepování jelikož pivo je čepováno v prostředí CO2 a je nutné dodání CO2  do láhve. Nicméně pouze 5ti minutové školení je zapotřebí k pochopení postupu plnění. S praxí se plnění zlepšuje a plnící hodnota se výrazně zvyšuje. Běžná plnící doba je 45 sekund na 1,5 litrovou láhev.

 

Výhody plničky lahví BFM-30

  • Zanedbatelné plýtvání pivem – BFM-30 používá unikátní systém, který umožňuje uživateli určit množství pěny. Proto může uživatel snížit odpad až na 2-0%, zatímco vyčerpá 98-100% produktu z každého soudku.
  • Vysoká rychlost plnění: 2 litry za 60 sekund -BFM-30 jako manuální systém využívá stejného principu stáčení piva do lahví jako velké továrny po celém světě –  metodu protitlaku. Tato metoda zajišťuje, že láhve jsou plněny stejným způsobem které poskytují pouze automatické plničky – bez pěny a ve výši dvou litrů za šedesát sekund.
  • Různé typy lahví – BFM-30 dává uživateli možnost využít širokého spektra různých velikostí a tvarů lahví, vyhoví individuálním potřebám každého podniku.
  • Úspora místa – BFM-30 je kompaktní systém, který je snadný nainstalovat na jakýkoli vodorovný povrch(barový pult nebo stůl v pivovaru) – je zapotřebí jen 350×350 mm, přizpůsobí se každému prostředí.
  • Snadné ovládání – BFM-30 vyžaduje jen 15ti minutový trénink pro každého zaměstnance. Systém  funguje jako konvenční výčepní zařízení, takže ho může každý hned snadno používat.

Seznamte se se způsobem používání BFM-30 :

 
 

Technické parametry a ceník plniček :

Prosím, vyčkejte na načtení ceníku několik vteřin.