Provozujte vlastní český minipivovar

Cidérky – kompletní sestavy

Komplety a typizované sestavy cidérek


Czech brewery systemMáme nové webové stránky. Přejděte na :

Cider – výrobní linky


CIDERLINE -KOMPLETNÍ SADY ZAŘÍZENÍ PRO VÝROBU NÁPOJE CIDER

CIDERLINE MODULO - MODULÁRNÍ VÝROBNÍ LINKY PRO CIDER

CIDERLINE MODULO jsou kompletní výrobní linky pro profesionální výrobu nápoje cider, jejichž velmi jednoduchá instalace je prováděna zákazníkem bez nákladných investic do projektových, stavebních a instalačních prací. Díky konstrukčnímu řešení (sestava samostatných modulů propojených potravinářskými hadicemi) k jejich instalaci není potřebný tým montážních specialistů, navíc umožňuje jejich budoucí snadné rozšiřování a doplňování cidérky o další rozšiřující zařízení pro zvýšení komfortu práce a efektivity i objemu výroby.
CIDERLINE MODULO 250Modulární cidérka s nejmenší výrobní kapacitou nápoje cider 45 až 225 hektolitrů za rok , s kvasnými tanky s objemem 250 litrů.
CIDERLINE MODULO 500Modulární cidérka s nižší výrobní kapacitou nápoje cider 90 až 450 hektolitrů za rok, s kvasnými tanky s objemem 500 litrů.
CIDERLINE MODULO 1000Modulární cidérka se středně velkou výrobní kapacitou nápoje cider 180 až 900 hektolitrů za rok, s kvasnými tanky s objemem 1000 litrů.
CIDERLINE MODULO 2000Modulární cidérka s větší výrobní kapacitou nápoje cider 360 až 1800 hektolitrů za rok, s kvasnými tanky s objemem 2000 litrů.

CIDERLINE PROFI - PRŮMYSLOVÉ VÝROBNÍ LINKY PRO CIDER

CIDERLINE PROFI jsou kompletní profesionální výrobní linky pro průmyslovou výrobu nápoje cider. Jejich instalace vyžaduje práci týmu našich specialistů. Výrobní technologie je klasickým způsobem vestavěná do budovy. Toto průmyslové řešení umožňuje vysoce efektivní zpracování ovoce, řízenou fermentaci nápoje a balení cideru do prodejních obalů.
CIDERLINE PROFI 1000Výrobní linka nápoje cider CIDER LINE PROFI 1000 zahrnuje vše potřebné pro výrobu 8000 až 96000 litrů cideru za rok.
CIDERLINE PROFI 2000Výrobní linka nápoje cider CIDER LINE PROFI 2000 zahrnuje vše potřebné pro výrobu 16 000 až 192 000 litrů cideru za rok.
CIDERLINE PROFI 3000Výrobní linka nápoje cider CIDER LINE PROFI 3000 zahrnuje vše potřebné pro výrobu 24 000 až 288 000 litrů cideru za rok.
CIDERLINE PROFI 4000Výrobní linka nápoje cider CIDER LINE PROFI 4000 zahrnuje vše potřebné pro výrobu 32 000 až 384 000 litrů cideru za rok.

BEERCIDERLINE MODULO - MODULÁRNÍ KOMBINOVANÉ LINKY PRO VÝROBU PIVA A CIDERU

Kombinovaná linka pro výrobu piva i nápoje cider BEERCIDERLINE MODULO přináší výhodu velmi efektivního využívání výrobní technologie, která umožňuje výrobu dvou druhů alkoholických sycených nápojů. Zatímco pivo osloví zejména tradiční konzumenty, nápoj cider zaujme především zákazníky, toužící po ochutnávání nápojů nepříliš známých chutí, který je rozšířen zejména v západní Evropě. Výrobní linka je sestavená z jednoduše propojitelných modulů, její instalace je prováděna samotným zákazníkem podle návodu.

BEERCIDERLINE PROFI - PRŮMYSLOVÉ KOMBINOVANÉ LINKY PRO VÝROBU PIVA A CIDERU

BEERCIDERLINE PROFI je kompletní profesionálně vybavená linka pro průmyslovou výrobu dvou druhů alkoholických nápojů - piva a cideru. Instalace výrobní linky je prováděna týmem našich specialistů a je napevno začleněná do objektu. Toto řešení umožňuje vysoce efektivní výrobu nápoje cider ve větších objemech - zpracování ovoce, výrobu pivní mladiny, řízenou fermentaci a zrání piva a cideru a jejich stáčení do prodejních obalů.
WordPress Responsive Table

Obecné a technické informace o vyráběných cidérkách

 

II.1  CIDERLINE – linky pro výrobu nápoje cider

II.2  BEERCIDERLINE – kombinované linky pro výrobu piva a cideru