Provozujte vlastní český minipivovar

BFM-02 Plnicí ruční kohout na PET láhve

BFM-02 : Plnicí výčepní kohout pro PET láhve

– plnění piva do PET přímo ve výčepu

Pro malé minipivovary se nevyplatí plnění piva do skleněných lahví, z důvodu značných nároků na prostor, hygienické předpisy, personální zajištění a manipulační operace se sklem.

Plnicí ruční kohout pro plnění PET lahví pivemplnicka-pet-vycepni-002Nejjednodušší alternativou je plnění piva do PET lahví přímo z výčepního stojanu se speciálními plnicími kohouty pro PET láhve. Pro obsluhu plnicího kohoutu je možné využít stejné osoby, která čepuje pivo do sklenic pro hosty. Manipulace s velkoobchodně balenými PET lahvemi je velmi snadná, PET láhve není nutné před naplněním vymývat a sanitovat, jsou-li skladovány v souladu s doporučením výrobce.

Obsluha během volných chvil plní PET láhve pivem přímo u výčepu a naplněné láhve ukládá do prodejní lednice za výčepem. Zákazníci si pak kupují takto láhvované pivo u výčepního anebo číšníka, případně v recepci.

Obsluha může PET láhve plnit také přímo před zákazníkem až po vyžádání láhvového piva. Pivo čepované do láhve za přítomnosti zákazníka dodá nápoji punc čerstvosti, což zákazníci většinou ocení, nemusejí-li na naplnění láhve příliš dlouho čekat. Tento způsob prodeje se obejde bez jakýchkoli skladovacích prostor pro naplněné láhve.

 

Technické parametry a ceník plniček :

Prosím, vyčkejte na načtení ceníku několik vteřin.