Provozujte vlastní český minipivovar

Plničky party-soudků

Ruční plnění piva do malých 5-litrových party-soudků

 

1.) K5F-01 : Plnicí ventil pro plnění 5-litrových party soudků pivem

 

plnicka-soudku-5lplnici-hlavice-male-soudky-001sVděčným suvenýrem z návštěvy malého pivovaru je kromě piva v lahvích také malý soudeček, naplněný místním pivem. Mnoho stálých hostů restaurace uvítá také možnost vzít si pivo domů a dopřát si v pohodlí domova čepované pivo přímo z malého sudu.

 

Dodáváme plnicí adaptér na 5l soudky a můžeme zajistit i výrobu soudků s potiskem pro konkrétní minipivovar.

 

Soudky lze plnit pivem z pivních tanků i opakovaně, přičemž by měl minipivovar upozornit majitele soudku, že jen on zodpovídá za předchozí vyčištění a sanitaci soudku. Pivo načepované do nesprávně vyčištěného soudku nejen že nebude chuťově dobré, ale může se stát i nebezpečné zdraví spotřebitele.

 


 

 


 

 

2.) K5F-02 : Easy micro keg filler – Plnicí stanice pro 5-litrové party soudky

Keg5L-easy-filler

 

Plnící zařízení pro plnění piva do párty soudků K5F-02 Easy Micro Keg Filler umožňuje výkonem 60 litrů / hod naplnit 12 párty 5-litrových soudků za hodinu. Během 5 minut dojde k napuštění a natlakování soudku plynem CO2 a jeho následnému naplnění pivem.
Vzhledem k tomu, že pivo je plněno do natlakovaného soudku, nedochází během plnění k nežádoucímu pěnění piva.
Dalším, neméně důležitým aspektem tohoto způsobu plnění, je uchování určitého množství CO2 nad hladinou piva, což výrazně prodlužuje trvanlivost piva.

Plnící zařízení K5F-02 Easy micro keg filler je vyrobeno z nerezové potravinářské oceli, což umožňuje jeho mytí horkou vodou a sterilizaci louhem.
Celý proces plnění je navržený tak, aby se docílilo co nejdelší doby trvanlivosti při zachování všech specifických chuťových, čichových a zdraví prospěšných vlastností piva v párty soudku.

 

 

 

 

 


 

 


Další zařízení pro mytí a plnění kegů