Provozujte vlastní český minipivovar

Designové varianty varen minipivovarů BREWORX

(Platí pro varny Classic, LiteME a Compact. Varny LiteWC a Oppidum vyrábíme pouze v technologickém provedení bez designových prvků)

Interiérové varny Classic, LiteME a Compact vyrábíme v několika designových variantách :

Natural S, Natural C, Natural B

Základní tzv. technologické provedení varny bez funkčně nevyužívaných designových prvků. Varna neobsahuje z pohledové strany krycí plechy a ozdobné prvky. Jsou viditelné potrubní spoje, ventily, čerpadla, motory. Provedení varny NATURAL ocení zejména provozovatelé, kteří chtějí návštěvníkům minipivovaru dopřát pohled do útrob zajímavého konstrukčního zařízení varny, což ocení zejména technicky založení zákazníci. Je potřeba počítat s vyššími nároky na pravidelnou údržbu celé viditelné technologie, naproti tomu kromě nižších pořizovacích nákladů získá provozovatel snadnější přístup ke všem částem varny bez nutnosti demontáže zakrytování.

Varnu lze ve spodní části obestavět vhodnou stavební konstrukcí (cihly, kámen, sádrokarton, plech) a zakrýt takto pohled na technologické rozvody a čerpadla. Design varny podpoří její umístění na vyvýšené podestě, kombinované s obestavbou spodní části varny.

Brewhouse Breworx-Classic-1000

 

Natural S – pohledová cylindrická část a horní dna nádob jsou v leštěném nerezovém provedení. Horní část varny s dvířky má parabolický anebo kónický tvar. Inspekční otvory jsou kruhové nebo oválné, opatřené technologickými tlakovými dvířky.

 

 

 

 

 

 

 

brewhouse-breworx-classic-copper-300x199Natural C – pohledová cylindrická část a horní dna nádob jsou v leštěném měděném provedení. Horní část varny s dvířky má kloboukovitý tvar. Inspekční otvory jsou kruhové nebo oválné, opatřené designově hodnotnými dvířky s obvodovým těsněním a tlakovou mechanikou s přítlakem.

 

 

 

 

 

 

Varna Breworx Natural BNatural B – pohledová cylindrická část je v mosazném provedení, horní dna nádob jsou v leštěném nerezovém provedení. Horní část varny s dvířky má kónický tvar. Inspekční otvory jsou kruhové nebo oválné, opatřené designově hodnotnými dvířky s obvodovým těsněním a tlakovou mechanikou s přítlakem.

 

 

 

 

 

Comfort S, Comfort C, Comfort B

Komfortní tzv. designové provedení varny s důrazem na vysokou estetickou hodnotu designu. Varna je opatřená ozdobnými mosaznými prvky, které dobře ladí s nerezovým nebo měděným provedením pokrývky. Technologická část zařízení (potrubní propojení, čerpadla, motory, ventily a klapky) je zakrytá lesklými nerezovými nebo lesklými měděnými plechy, aby vynikla krása ladných tvarů hlavních částí varny.

bwx-classic-comfort-s-001Provedení COMFORT je určeno především do designově hodnotných interiérů, v nichž by varna v technologickém provedení působila těžkopádně a narušovala by čistotu designu restaurace. Oproti provedení NATURAL mají varny v designovém provedení COMFORT zakryté technologické prvky jako čerpadla, potrubní rozvody, motory, klapky apod. Tímto je zajištěná designová čistota, vyžadovaná zvláště v interiérech s luxusním vybavením.
Estetický vzhled varny je potřeba udržovat pravidelným čištěním lesklých povrchů speciálními přípravky. Servisní přístup k zakrytým částem varny je možný po jednoduché demontáži zakrytování.

Comfort S – pohledová cylindrická část a horní dno nádob jsou v leštěném nerezovém provedení. Horní část varny s dvířky má parabolický anebo kónický tvar. Inspekční otvory jsou kruhové nebo oválné, opatřené designově hodnotnými dvířky s obvodovým těsněním a tlakovou mechanikou s přítlakem.

Comfort C – pohledová cylindrická část a horní dno nádob jsou v leštěném měděném provedení. Horní část varny s dvířky má kloboukovitý tvar. Inspekční otvory jsou kruhové nebo oválné, opatřené designově hodnotnými dvířky s obvodovým těsněním a tlakovou mechanikou s přítlakem.

Comfort B – pohledová cylindrická část je v mosazném provedení, horní dna nádob jsou v leštěném nerezovém provedení. Horní část varny s dvířky má kónický tvar. Inspekční otvory jsou kruhové nebo oválné, opatřené designově hodnotnými dvířky s obvodovým těsněním a tlakovou mechanikou s přítlakem.

 

Retro C

Varna Breworx Classic Comfort CBreworx Classic Retro CRetrospektivní provedení varny s důrazem historický vzhled na vysokou estetickou hodnotu designu. Pokrývka varny (viditelná cylindrická část nádob a klobouk) je provedená patinovanou mědí.
Varna je opatřená ozdobnými mosaznými nebo měděnými prvky, které dobře ladí s měděným provedením pokrývky, viditelné měřicí aparatury (tlakoměry, teploměry), prostupy potrubí a další části varny jsou v retro stylu, korespondujícím s historickým vzhledem varny. Technologická část zařízení (potrubní propojení, čerpadla, motory, ventily a klapky) je zakrytá patinovanými měděnými plechy, aby vynikl starobylý design varny.

Provedení RETRO je určeno především do interiérů, laděných v historickém stylu, v nichž by varna v technologickém nebo lesklém provedení narušovala estetickou čistotu designu.

Estetický vzhled varny je potřeba udržovat pravidelným čištěním patinovaných povrchů speciálními přípravky. Servisní přístup k zakrytým částem varny je možný po jednoduché demontáži zakrytování.
Pohledová cylindrická část a horní dno nádob jsou v matném patinovaném měděném provedení.

Horní část varny s dvířky má kloboukovitý tvar. Inspekční otvory jsou lichoběžníkové, opatřené designově hodnotnými retro – dvířky.