Provozujte vlastní český minipivovar

Průmyslové pivovary BREWORX INDUSTRY

Minipivovary v průmyslovém provedení, určené především pro středně velký objem výroby piva. Hlavní důraz je kladen na maximální funkčnost a efektivitu výroby, bezpečnost obsluhy a ekonomiku provozu, díky čemuž úspěšně konkurují velkým pivovarům.

iStock_000001052590SmallMinipivovary HARDBEER IndustryMinipivovary BREWORX Industry – Základem minipivovaru je 5-nádobová varna, sestávající z vystírací kádě, rmutovací pánve, scezovací kádě, mladinové pánve, vířivé kádě, díle pak ze zásobníku horké vody a  zásobníku ledové vody. Umožňuje kontinuální výrobu piva, kdy v každé z pěti nádob probíhá současné jiná fáze výroby piva – za jeden den je tak možné navařit až 4 várky piva, odpovídající 4-násobnému objemu varných nádob.

Výrobní linka minipivovaru Breworx Industry je vyrobená z potravinářské nerezavějící oceli vysoké kvality bez zbytečných designových prvků. Je opatřená centrální obslužnou plošinou (podestou) pro snadnou obsluhu a kontrolu výrobního procesu. Hlavní funkcí minipivovaru Breworx Industry je co nejefektivnější výroba kvalitního piva ve velkých objemech s co nejmenšími nároky na podíl lidské práce.