Provozujte vlastní český minipivovar

Nabídka práce

Platnost nabídky : trvale


1. Nabídka práce na  pozice : montér nerezových zařízení

mpk-vyroba-001

Pro výrobu částí pivovarů a kompletaci komponentů do provozních celků hledáme nové zaměstnance do pozice montér nerezových zařízení. Montéry rozdělujeme podle jejich kvalifikace, schopností a zkušeností do tří kategorií :

 

  1. Přípravář : Připravuje polotovary k jejich montáži do větších celků, pomáhá při práci montérům a svářečům. Podílí se také na pomocných pracích při finalizaci výrobků – broušení, leštění, čištění apod.

 

  1. Zámečník : Náplní práce je hlavně broušení, řezání, vrtání, stehování výrobků a kompletní příprava nerezového materiálu pro svářeče a také kompletace nerezových konstrukcí.

 

  1. Svářeč : Náplní práce je příprava a svařování konstrukcí a technologie z nerezové oceli. Odměňování dle zkušeností a schopností a zároveň také dle prokázaného vzdělání a certifikace ke svařování nerezi.

 

Pracovník projde nejprve cca 2-měsíčním výcvikem v zaběhnutém výrobním týmu ve výrobním podniku v Prostějově, kde získá potřebné zkušenosti a podle výsledků, kvalifikace a prokázané kvality práce bude zařazen do odpovídajícího mzdového tarifu.

Poté bude pracovník již natrvalo umístěný do nově budovaného výrobního týmu ve výrobním podniku v Opavě, kde bude jeho stálé pracoviště.

Po nabytí zkušeností s prací v týmu může být pracovník vysílán také na tuzemské a zahraniční montáže pivovarů, kde je možnost vyšších výdělků.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Přípravář : Základní pracovní návyky – pravidelná a včasná docházka do práce, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu podle zavedených pravidel a pracovních postupů. Vyžadována je manuální zručnost, výhodou je schopnost čtení výrobních výkresů.

Zámečník : Základní požadavky jsou stejné jako u přípraváře. Navíc je nutnost perfektního čtení výrobních výkresů, praxe a zkušenosti se zámečnickými pracemi (broušení, řezání, vrtání, ruční a strojové obrábění, stehování). Výhodou jsou základní svářečské zkušenosti, schopnost nalezení správných postupů při kompletaci a obrábění výrobků, dobré znalosti a zkušenosti práce s nerezovými materiály.

Svářeč : Základní požadavky jsou stejné jako souhrn požadavků na montéra. Navíc je požadována platná a prokazatelná kvalifikace pro svařování nerezových materiálů, nejkvalifikovanější svářeči se státními zkouškami pro svařování tlakových nádob mají pak nejvyšší ohodnocení.

Výhodou bude, pokud budete umět

Pro účast zejména na zahraničních montážích je výhodou základní znalost anglického, německého nebo  ruského jazyka – vedoucí pracovník na montáži, který se umí dorozumět se zákazníkem, je zvýhodněn v ohodnocení.

Uvítáme také pracovníky s rozšířenou kvalifikací pro práce, které jsou potřebné zejména při montážích systémů zařízení : elektrikáře, potrubáře, chladírenské techniky.

Výhodou je řidičské oprávnění pro osobní i nákladní vozidla a oprávnění pro řízení vysokozdvižných vozíků.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme dlouhodobou a dobře placenou práci v oboru, který má značný potenciál a perspektivu. Máme za sebou desítky realizovaných zakázek na pivovarské technologie v Evropě i Asii, včetně celých pivovarů. Poptávka po našich výrobcích celosvětově vzrůstá. To pokládáme za důležitou záruku perspektivy a dlouhodobé jistoty pro naše pracovníky.

 

Velmi kvalitní, spolehlivé, zkušené pracovníky se schopností vedení kolektivu oceníme jejich povýšením do vedoucích funkcí – vedoucí směny, vedoucí zakázky, mistr výroby. Vyšší odpovědnosti odpovídá i vyšší mzdový tarif.

Zájemci o práci u nás budou při osobním pohovoru seznámení se mzdovou motivační tabulkou, která zobrazuje platové možnosti dle jednotlivých profesí.


2. Nabídka práce na  pozice : vývojář – konstruktér

Hledáme ke spolupráci formou zakázek i zaměstnaneckého poměru vývojáře – konstruktéra.

Náplň práce :

  • Vývoj nových zařízení a vytváření konstrukčních výkresů na stroje a zařízení podle zadaných parametrů a vlastností.

Požadujeme :

  • Zkušenosti s kreslením technických výkresů, znalost práce v programech SolidWorks nebo CAD/Invertor.
  • Střední nebo vysoká škola strojně-technického zaměření.
  • Znalost anglického jazyka (technická angličtina)
  • Výhodou je praxe v oblasti konstrukce strojů a tlakových nádob

Nabízíme : 

  • Příjemné pracovní prostředí, zajímavá tvořivá práce, dobré mzdové ohodnocení

Více informací poskytneme telefonicky nebo lépe při osobním pohovoru. Volejte +420 606 039 236

Životopis : Pošlete nám prosím také Váš životopis na e-mail : info(zavinac)czechbrewerysystem.com