Provozujte vlastní český minipivovar

25.7.2011

by

Pivovarnictví

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pozor na podvodníka – sládka Daniela Jeremiáše

Důrazně varujeme před komerční spoluprací s českým sládkem Danielem Jeremiášem ! Je to podvodník, který ukradl peníze. Budeme rádi, když nám jej pomůžete najít.

 

daniel-jeremiasTento vystudovaný český sládek, bydlící na adrese obecního úřadu Chelčice 123 (uvádí ovšem bydliště Trokavec 64), nabízející služby pro různé minipivovary a výrobce minipivovarů, se při prvním administrativně pečlivě připraveném společném obchodním případu projevil jako podvodník. Zneužil důvěry, kterou mu naše společnost projevila tím, že mu po vtzájemné dohodě svěřila zúčtování poplatku od zahraničního zákazníka za lektorské služby, realizované začátkem  července 2015. Jménem naší společnosti Mobilní pivovary s.r.o. od srbského zákazníka pan Daniel Jeremiáš převzal peníze a zákazníkovi předal naše účetní doklady k této transakci.

Od té doby s námi pan Jeremiáš přerušil veškerou komunikaci. Nereaguje na mobilní telefon, který vyzvání (což je důkazem, že je používaný a pravidelně nabíjený, a jeho uživatel je tedy aktivní ). Neodpovídá na zaslané SMS. Neodpovídá na zaslané e-mailové výzvy. A samozřejmě veškeré peníze vybrané od zákazníka si ponechal pro svoji potřebu, přestože byl opakovaně vyzván k jejich předání a řádnému zúčtování transakce.

Nedojde-li k obnovení komunikace ze strany pana Jeremiáše a řádnému finančnímu vyrovnání nejpozději do 31.7.2015, podáme na tohoto pána trestní oznámení pro trestný čin zpronevěry peněz.

Žádáme všechny kolegy a zákazníky z oboru pivovarnictví, aby nás neprodleně informovali o tom, pokud se sládek Daniel Jeremiáš někde objeví. Nedoporučujeme nabízet tomuto pánovi jakoukoli spolupráci nebo pracovní příležitosti. V žádném případě panu Jeremiášovi neposkytujte žádnou finanční zálohu. 

Informace prosím podejte telefonicky na telefon +420 737 241 269 anebo emailovou adresu : jakimov(zavinac)czechminibreweries.com

Děkujeme za případnou pomoc s nalezením tohoto pána.

Bc. Aleš Jakimov, jednatel spol. Mobilní pivovary s.r.o.

 

shares